W OSTATNICH DZIESIĘCIOLECIACH - WIELU NAIWNYCH EUROPEJCZYKÓW CZY AMERYKANÓW - PODRÓŻOWAŁO DO EGZOTYCZNYCH KRAJÓW AMERYKI POŁUDNIOWEJ CZY TEŻ MEKSYKU. LUDZIE CI MIELI STYCZNOŚĆ Z CZYMŚ NOWYM - O CZYM NIE MIELI BLADEGO POJĘCIA - KULTY NATURY CZY TEŻ MATKI ZIEMI. W SWEJ DOBREJ WOLI, CZY TEŻ NAIWNOŚCI - UWIERZYLI, ŻE WSZELKA DUCHOWOŚĆ JEST 'DOBRA'. WIELU TAKICH LUDZI CZĘSTO BRAŁO UDZIAŁ W POGAŃSKICH / SZAMAŃSKICH CEREMONIACH PRZY UŻYCIU PRZERÓŻNYCH PSYCHODELIKÓW JAK AYAHUASCA - OTWIERAJĄCYCH DOSTĘP DO ICH NIEBIAŃSKIEJ DUSZY W PRZESTRZENI SERCA.

DO TEJ PORY OBIE AMERYKI (ZWŁASZCZA AMERYKA POLUDNIOWA), SA WRĘCZ PRZESIĄKNIĘTE DRAPIEŻNYMI ENERGIAMI DUCHOWYMI Z DAWNYCH, MROCZNYCH I KRWAWYCH WIEKÓW POGAŃSTWA I KULTU WĘŻA QUETZALCOATLA (CHRZEŚCIJAŃSTWO: SZATAN). CI NAIWNI LUDZIE PO OTWORZENIU SIĘ NA TE ENERGIE - STALI SIĘ ICH OFIARAMI - STRACILI SWOJE NIEBIAŃSKIE DUSZE Z PRZESTRZENI SERCA. NASTĘPNIE PO UZYSKANIU TAK ZWANEJ 'INICJACJI SZAMAŃSKIEJ' - POWRÓCILI DO SWOICH KRAJÓW NA TERENIE CAŁEJ EUROPY I AMERYKI PÓŁNOCNEJ.

CI LUDZIE - ŚWIĘCIE PRZEKONANI, ZE ODNALEŹLI DROGĘ DO PRAWDZIWEGO RAJU / NIEBA - CZĘSTO ZOSTAJĄ NP. SZAMANAMI, MASAŻYSTAMI, WRÓŻKAMI, WIEDŹMAMI, BIOENERGOTERAPEUTAMI, ITD. - Z CZEGO SIĘ UTRZYMUJĄ. PRZEPROWADZAJĄ NA TERENACH SWOICH NIESZCZĘSNYCH KRAJÓW - POGAŃSKIE CEREMONIE - GDZIE MIMOWOLNIE - OTWIERAJĄ PORTALE / WROTA PIEKIEŁ DLA ENERGII, KTÓRE WCZEŚNIEJ WYŻARŁY IM DUSZE, A KTÓRE TERAZ W PODSTĘPNY SPOSÓB - PRZY POMOCY TYCH LUDZI UZYSKUJĄ DOSTĘP DO DUSZ - ZUPEŁNIE NIEŚWIADOMYCH ŚMIERTELNEGO ZAGROŻENIA - OSÓB, KTÓRE DAJĄ SIĘ SKUSIĆ NA UDZIAŁ W ICH PRAKTYKACH.

NIE TRUDNO SIĘ DOMYŚLIĆ, ŻE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRZEZ OWE - WROTA PIEKIEŁ / PORTALE, PRZEDOSTAJE SIĘ - DO TEGO ŚWIATA WĄŻ - SAM SZATAN W SWOJEJ DUCHOWEJ / ENERGETYCZNEJ POSTACI - WCHODZI W CIAŁO LUDZI, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ W JEGO POBLIŻU - A JEŻELI DANA OSOBA ZAŻYŁA W TAKIM TOWARZYSTWIE - NARKOTYKI OTWIERAJĄCE DOSTĘP DO JEJ DUSZY W PRZESTRZENI SERCA - UCZTA DLA SHIVY / SZATANA - JEST PODANA WRĘCZ NA TALERZU.

SHIVA / SZATAN - JEST PRASTARA - NIEZWYKLE INTELIGENTNA, DRAPIEŻNA I PODSTEPNA ENERGIA - Z WIEDZA I DOSWIADCZENIEM SIĘGAJĄCYM SETEK TYSIĘCY JEZELI NIE MILIONOW LAT!!!. OSOBA, KTORA UMOZLIWILA MU DOSTEP DO SWOJEGO CIAŁA - NAWET JEZELI PRZEZYJE I ZACHOWA SWOJA DUSZE - NIE MA BLADEGO - ABSOLUTNIE NAJMNIEJSZEGO POJECIA - CO TA ENERGIA / SZATAN - NAWYRABIAŁA W JEJ ORGANIZMIE ZAROWNO FIZYCZNYM JAK I ENERGETYCZNYM!

SHIVA / SZATAN - ZNA SIE PERFEKCYJNIE NA ANATOMI CZLOWIEKA - JEZELI MASZ JAKAS DOLEGLIWOSC - ON MOZE CI JA WYLECZYC / SKORYGOWAC - ALE NIGDY NIE DAJE NIC ZA DARMO! W ZAMIAN ZA UDZIELONA CI POMOC - ZROBI CI COS O CZYM NIE BEDZIESZ MIEC BLADEGO POJECIA - NP. POZAKLADA CI PODCZEPY ENERGETYCZNE - LUB POOTWIERA MALE PORATALE W TWOJEJ ENERGETYCE - PRZEZ, KTORE BEDZIE CIE DOIL ENERGETYCZNIE / WYSYSAL TWOJA ENERGIE I WCHODZIL W TWOJE CIALO - GDZIEKOLIWEK BYS NIE BYL.

UWOLNIENIE SIE OD TEGO TYPU - 'PREZENTOW' OD SHIVY / SZATANA - NIE JEST RZECZA ŁATWĄ - NA PEWNO NIE ZASZKODZI: MODLITWA OJCZE NASZ, WIZYTA W KOŚCIELE, U EGZORCYSTY CZY TEZ PRAWDZIWEGO UZDROWICIELA ZE ŚWIATŁA.

SLUDZY SHIVY / SZATANA - W PRZECIWIENSTWIE DO NIEBIAN - NIE MAJA DO KOŃCA WOLNEJ WOLI. Z POZORU NIE RÓŻNIĄ SIĘ NICZYM OD ZWYKŁYCH LUDZI - JEDNAKŻE ICH ZYCIE JEST ŚCIŚLE ZWIAZANE Z KRZEWIENIEM / ROZPROWADZANIEM / REKLAMOWANIEM - FILOZOFII CYWILIZACJI WENUS (MINIMUM WYSIŁKU - MAKSIMUM PRZYJEMNOŚCI) - CO JEST ZALEDWIE PIERWSZYM ZE STOPNI WTAJEMNICZENIA NA SZCZEBLACH HIERACHII W TEJ CYWILIZACJI. NA DALSZYCH STOPNIACH - POJAWIAJA SIE CORAZ TO BARDZIEJ PASKUDNE RZECZY / CZYNNOSCI, KTORE CZLONKOWIE OWEJ CYWILIZACJI MOGA WYKONYWAC - JEZELI CHCA SIE PRZYPODOBAC SWOJEMU JEDYNEMU PANU I WLADCY - SHIVIE / SZATANOWI. IM BARDZIEJ SIE UBRUDZĄ / ZBRUKAJĄ - TYM WIĘKSZE, KORZYŚCI UZYSKUJĄ - NAJCZESCIEJ NATURY MATERIALNEJ.

POSZCZEGÓLNE GRUPY WĘŻY / SLUG SZTANA - LACZA SIE W MNIEJSZE LUB WIEKSZE ORGANIZACJE, CZY TEZ RODZINY I WSPÓLNIE RAZEM RYWALIZUJA MIEDZY SOBA - O DUSZE NIEBIAN. W ZALEZNOSCI, KTORA Z GRUP ZDOLA WYSSAC / WYZREC WIECEJ ENERGII Z DUSZ NIEBIAN, A NAWET PRZEMIENIC ICH W WEZE PO CALKOWITYM WYDOJENIU / WYSSANIU DUSZY TAKIEGO NAIWNEGO NIEBIANSKIEGO DELIKWENTA.

WYJATEK STANOWIĄ POJEDYNCZI WĘDROWNI ŻEBRACY, KTÓRZY PRZEMIERZAJĄ, KRAJE OD DOMU DO DOMU - NIE IMAJĄC SIE CIEZKIEJ UCZCIWEJ PRACY, A WYŁUDZAJĄC PIENIADZE NA ROZNE SPOSOBY. ZAISTE BIADA KAZDEMU KTO ZAPROSI TAKIEGO 'ZEBRAKA' DO SWOJEGO DOMU. SZATAN MA W SWOJEJ NATURZE TO - ZE Z JAKIEGOS POWODU TRAKTUJE WRECZ SMIERTELNIE POWAZNIE - WSZELKIEGO RODZAJU ZAPROSZENIA.

SWIETNYM PRZYKLADEM TAKICH ZORGANIZOWANYCH DZIALAN - SA KLANY ŻEBRZĄCYCH PO ULICACH CYGANOW, KTORZY NIE STRONIA OD KOKAINY I NIEMAL CALY CZAS SA POD WPLYWEM ENERGII KUNDALINI / PRZEBUDZONEJ KOBRY. JEZELI KTOS W TO NIE WIERZY TO MOZE ICH SIE PO PROSTU - POUFNIE - O TO SPYTAC, A POZNA ICH TAJEMNICE.