W czasie orgazmu/ejakulacji (wytrysk nasienia), u mezczyzny, oprocz uwolnienia sporej ilosci energii, na krotka chwile dochochodzi do otwarcia tzw. 'furtki' na wplywy energetyczne z zewnatrz. Glownie z tego powodu nie bez znaczenia jest miejsce i czas, w ktorym dochodzi do orgazmu. Szczegolnie niekorzystne sa miesiace zimowe z racji na niski poziom energetczyny tej pory roku. Nalezy zwrocic uwage np. na swiat zwierzat, ktore przystepuja do kopulacji z regoly dopiero na wiosne.

Kolejnym czynnikiem jest otoczenie, w ktorym mezczyzna decyduje sie uzyskac orgazm poprzez np. masturbacje. Jeżeli dane miejsce jest niskowibracyjne/niskoenergetyczne, czy tez negatywne - to mezczyzna naraza sie na wielodniowe oslabienie (uwolnienie sporej ilosci energii do otoczenia, ktorej nie ma czym zastapic), a takze nawet na mozliwosc opetania/wnikieniecia negatywnych energii czy bytow przez furtke do chwilowo otwartego pola energetycznego ciala mezczyzny.

Najkorzystniejszymi miejscami do odbycia orgazmu/ejakulacji są miejsca o wysokiej energetyce jak np. przy lub stojąc w wartkim strumieniu górskim (natychmiastowe doladowanie/wnikniece energii w miejsce dopiero co uwolnionej), w gorących promieniach Słońca na łonie przyrody lub... co jest dosyc kontrowersyjne ale dokladnie potwierdzone na przestrzeni tysiącleci przez wszystkie kultury i tradycje Świata - w łonie niewiasty (nawet z założoną prezerwatywą). W czasie takiego orgazmu w bezposrednim polaczeniu cielesnym z partnerką, nastepuje bezposrednie przenikniecie biopola kobiety w pole energetyczne mezczyzny co ma własciwosci uzupełniające/odmładzające/regeneracyjne dla ciała mezczyzny - uczucie 'rozpływania sie' po odbytym stosunku seksualnym z najlepiej stosunkowo młodą niewiastą).