MORSOWANIE - W NATURALNYM ZBIORNIKU WODNYM (STRUMIEŃ, RZEKA, JEZIORO, MORZE) - WYSTARCZY ZANURZYĆ CAŁE CIAŁO, AŻ PO CZUBEK GŁOWY.

ZIMĄ, WCZESNĄ WIOSNĄ CZY PÓŹNĄ JESIENIĄ - KIEDY WODA JEST LODOWATA - W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZA JEDNO CAŁKOWITE ZANURZENIE NA PARĘ SEKUND CO 2 -3 DNI, W CELU UTRZYMANIA EFEKTU OCZYSZCZENIA.

OD TYSIĘCY LAT - WŚRÓD MISTYKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE - GŁÓWNYM CELEM MORSOWANIA JEST - USUNIĘCIE / POZBYCIE SIĘ / ZMYCIE Z AURY CIAŁA - MROCZNYCH, NEGATYWNYCH, CIĘŻKICH ENERGII, KTÓRE OBKLEJAJĄ NASZĄ ENERGETYKĘ - SPROWADZAJĄ PESYMIZM, ZMĘCZENIE - POZBAWIAJĄ CIAŁO / ODCINAJĄ OD DOPŁYWU / SPŁYWU ENERGII Z GÓRY / NIEBA / ŹRÓDŁA.

OCZYWIŚCIE W CZASIE ZANURZANIA CIAŁA W NATURALNYM ZBIORNIKU WODNYM - POZBYWAMY SIĘ TEŻ ELEKTRYCZNOŚCI STATYCZNEJ, KTÓRA Z CZASEM GROMADZI SIĘ W NASZYM ORGANIZMIE NA SKUTEK CHODZENIA W BUTACH Z GUMOWYMI PODESZWAMI (BRAK UZIEMIENIA).

NIESTETY EFEKTÓW, KTÓRE UZYSKUJE SIĘ DZIĘKI MORSOWANIU - NIE MOŻNA UZYSKAĆ W ŻADEN INNY SPOSÓB. JEDNAKŻE - TE PARĘ SEKUND, RAZ NA 2 -3 DNI - TO MIMO WSZYSTKO NIEWIELKA CENA W ZAMIAN ZA OGROMNE KORZYŚCI JAKIE DAJE MORSOWANIE - ZDROWIE, ODPORNOŚĆ, OPTYMIZM, DUŻO ENERGII, ITD.

MORSOWANIE NIE MA WIĘKSZEGO WPŁYWU NA OCZYSZCZENIE DUSZY / ATMY W PRZESTRZENI SERCA. PODOBNIE TO CO OCZYSZCZA NASZĄ DUSZĘ W PRZESTRZENI SERCA NIE MA WIĘKSZEGO WPŁYWU NA DUŻO WIĘKSZE I CIĘŻSZE NEGATYWNE ENERGIE, KTÓRE PRZYCZEPIAJĄ SIĘ DO NASZEJ AURY - NAOKOŁO NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO.