NAPRAWDĘ MYŚLISZ, ŻE DROGA DO PRAWDZIWEGO NIEBA BYŁABY TAK PROSTA?

NIEMAL WSZYSTKIE UŻYWKI NARKOTYCZNE - OTWIERAJĄ DOSTĘP DO NASZEJ DUSZY W PRZESTRZENI SERCA. TYLKO OSOBY O NAPRAWDĘ SILNEJ WOLI, ZAHARTOWANE PRZEZ DZIESIĘCIOLECIA CIĘŻKIEJ PRACY CZY TO FIZYCZNEJ CZY UMYSŁOWEJ - MOGĄ COŚ WYNIEŚĆ Z UŻYWANIA TEGO TYPU ŚRODKÓW - BEZ WIĘKSZEGO USZCZERBKU NA PSYCHICE CZY DUSZY.

OSOBY MŁODE, NIE ZAHARTOWANE CZY O SŁABEJ SILE WOLI - RYZYKUJĄ OPĘTANIEM, PODCZEPAMI LUB PRZEJĘCIEM SWOJEJ DUSZY PRZEZ COŚ DRAPIEŻNEGO Z NIŻSZYCH SFER DUCHA! - TO NIE SĄ ŻARTY!

Świadomość Niebiańska jest jak najbardziej stanem trzeźwym, przytomnym i ... świadomym. Nawet w stanach niebiańskiej ekstazy czy uniesienia.

Wszelkie rozpraszanie, rozpuszczanie czy popadanie w zapomnienie, które może zaoferować większość, otwierających furtki, do naszej energetyki, ciała, czy też nawet i Duszy/Atmy - narkotyków - nie ma praktycznie nic wspólnego z dobrem dla naszej Boskiej Niebiańskiej Jaźni.

O ile dociekanie i eksperymentowanie leży u podstaw naszej Boskiej Natury - to o tyle też należny zachować - ogromną ostrożność i trzeźwość osądu, stosując tego typu środki odurzające..